CS 1.6 allalaadimine Counter-Strike 1.6 Download Counter-Strike 1.6 Download / Play and Download CS 1.6 for Free

CS 1.6 allalaadimine

CS 1.6 allalaadimine

CS 1.6 allalaadimine

Olete ilmselt kuulnud CS 1.6 allalaadimisest, kui teile meeldib hea FPS, ja tulite siia CS 1.6 alla laadima. Paljudel kaasaegsetel mitme mängijaga mängudel on sarnane eesmärk: kõrvaldada vaenlase jõud, kuid mitte nii ainulaadne kui CS.

Kui olete kaasaegne mängija, olete tõenäoliselt mänginud CS: Global Offensive’i (kuna tänapäeval saate mängu Steamis tasuta mängida) – CStrike’i uusim versioon, mis tuli välja 2013. aastal, on väga kiiresti populaarsust kogunud.

CS 1.6 ülevaade

CS 1.6 allalaadimine on esimese inimese laskur, millel on kiire ja põnev mäng. Terrorismivastase võitluse ja terrorismi režiimide raames tuleb lõpule viia mitu missiooni, sealhulgas pantvangide päästmine ja pommide laskekõlbmatuks muutmine.

Vaenlaste tapmine teenib rahalisi boonuseid ja voorud teenivad mängus rohkem raha. Teise meeskonnakaaslase elu võtmine on karistatav, kui meeskonnaliige ei tee ülejäänud meeskonnaga koostööd.

 CS 1.6 allalaadimisel saavad mängijad valida mitme mängurežiimi vahel, millest igaühel on oma eelised. Glicko reiting määrab mängijate oskused, mille eest ja vastu mängijad samal tasemel võistlevad.

Võistlusrežiimidel on sõbralik tuli, samas kui Deathmatch ja Casual režiimid seda ei tee. Igas voorus teenivad mängijad mängusisest valuutat vastavalt oma tulemustele. Nad saavad seda münti kasutada tugevamate relvade ostmiseks järgmistes voorudes.

Alates //csdownload.net saate alla laadida CS 1.6 mitte-auru. CS 1.6 allalaadimine ilma auruta on lihtne. Mängufailide allalaadimine ja nende installimine on kõik, mida pead tegema. Seejärel saate pärast installimist oma sõpradega võrgus mängida.

CS 1.6 laadige alla mitte-steam

CS 1.6 allalaadimine on lihtne, tasuta ja turvaline koos //csdownload.net-ga. Sellesse CS 1.6 versiooni on lisatud mitu muljetavaldavat funktsiooni, sealhulgas punane disain, laadige oma rõõmuks alla mitte-Steam.

Peamised erinevused selle Counter-Strike’i ja selle eelkäija vahel on värviskeem ja taust. Kahe mängu vahel ei ole erinevust mängijate, relvade ja kaardi tekstuuride osas.

Seetõttu pöördub mäng alla laaditava CS 1.6 originaalversiooni väsinud poole , kuid soovib siiski klassikalist mängu. Selleks, et mäng näeks välja parim, //csdownload.net mängu parandamiseks mängumenüü täielikult ümber kujundanud.

Kui alustate mängu, mängib suurepärane muusikapala. Võin peaaegu garanteerida, et teil on selle mänguga lõbus. Uue mängu alustamine ja soovitud kaardi valimine on vajalik, kui eelistate ühe mängija kogemust.

Kui otsustate mängida võrgus mitme mängijaga, saate koheselt ühenduse luua, valides brauseris suvandi “leia serverid” või klõpsates “juhuslik server”.

See on //csdownload.net : suur, stabiilne, täielikult uuendatud ja kaitstud versioon CS 1.6 allalaadimisest. CStrike pakub üle 60 erineva väljaande, millest igaüks pakub esmaklassilist kogemust mis tahes vajaduse korral.

Lisaks vabastatakse iga kuu uued versioonid, nii et isegi kui teil on piisavalt aega neid kõiki proovida, tulge palun uuesti tagasi. Parim on see, et CS 1.6 allalaadimisel laadige alla no-steam , ei pea muretsema viiruste pärast.

laadige alla CS 1.6 – Vikipeedia

CS 1.6 töötas esmakordselt välja ja vabastas Valve 1999. aastal Half-Life seeria muudatusena. See on mängijate kogukonnas tuntud ka kui CS ja Half-Life: Counter Strike. See on esimene mäng Counter-Strike seerias, mis oli Windowsi kasutajatele kättesaadav kuni 2000. aastani. Arendajad avaldasid ka mitmeid algse mängu uusversioone ja versioone teistele operatsioonisüsteemidele.

Mängu Counter-Strike 1.6 lihtsustatud arvutinõuete tabeli tutvustamine:

VASTURÜNNAK 1.6 Süsteemi miinimumnõuded:

 • Keskprotsessor – protsessor: Intel Pentium 4 protsessor (3, 0 GHz või parem)
 • CPU taktsagedus: 1,7 GHz
 • Muutmälu – RAM: 512 MB
 • Operatsioonisüsteem – OS: Windows 7 (32/64-bitine)/Vista/XP
 • Arvuti graafikakaart – VIDEOKAART: DirectX 8.1 taseme graafikakaart
 • VARJUTAJA PIKSEL: 1.4
 • TIPU VARJUND: 1.4
 • HELIKAART: Jah
 • VABA KETTARUUM: 4,6 GB
 • PÜHENDATUD VIDEOMÄLU: 64 MB

Soovitatavad süsteeminõuded CS 1.6:

 • Keskprotsessor – protsessor: Pentium 4 protsessor (3, 0 GHz või parem)
 • CPU taktsagedus: 3,0 GHz
 • Muutmälu – RAM: 1 GB
 • Operatsioonisüsteem – OS: Windows 7 (32/64-bitine)/Vista/XP
 • Arvuti graafikakaart – VIDEOKAART: DirectX 9 taseme graafikakaart
 • VARJUTAJA PIKSEL: 2.0
 • TIPU VARJUND: 2.0
 • HELIKAART: Jah
 • VABA KETTARUUM: 4,6 GB
 • VIDEO PÜHENDATUD RAM: 128 MB

Kuidas alla laadida ja installida CS 1.6

Oletame, et soovite mängida alla laadida CS 1.6, kuid kardate seda alla laadida kolmandate osapoolte veebisaitidelt kõigi nende viiruste ja rikutud failide tõttu. Mängu vajalike nõuete tundmine on ülioluline, sest need, kes soovivad raisata oma aega mängu allalaadimiseks, mida teie arvuti ei saa käivitada. See on saadaval kõigi Windowsi operatsioonisüsteemi vanade ja uute versioonide jaoks.

See artikkel tutvustab kõike, mida peate teadma lae alla CS 1.6 kohta usaldusväärsest allikast, muretsemata privaatsusprobleemide pärast. Koos täieliku allalaadimis– ja installijuhendiga saate teada ka seda, miks peaksite mängu alla laadima ja mängima.

Kas CS 1.6 on seda väärt?

Suurim põhjus, miks mängijad seda endiselt otsivad, on see, et see on tasuta mäng ja te ei pea kuskil ühtegi summat kulutama. CS 1.6 allalaadimise hiljutiste andmete kohaselt mängib iga päev üle 12 000 mängija.

See ei tundu suur number, kuid peaaegu kaks aastakümmet vana mängu jaoks on see suur asi. Mäng on mängurežiimide osas üsna mitmekesine, kuna teil on mitme mängijaga kategoorias pommide deaktiveerimismissioonid, pantvangipäästmine ja VIP-mõrvamissioonid.

Neile, kes on vanade mängude fännid, on CS 1.6 unistuse täitumine, sest see on tõeline kombinatsioon kaasaegsetest tulirelvadest ja retro välimusest. See on lihtne mäng ja mängijad armastavad tänapäeval lihtsust rohkem kui midagi muud. lae alla CS on lihtne, kuid samal ajal nauditav, sest iga kord, kui sisse logite, ootab ees uus väljakutse..

Saate liituda serveritega, et mängida sarnaste ideedega inimestega või luua oma server ja saata sõpradele kutseid, et neid oma serverisse lisada ja nendega kõrvuti võidelda. Mängus on saadaval mitu vana ja uut kaarti, sealhulgas Nuke, Train, Inferno jne, samas kui arendajatel on võimalus luua oma kaardid liivakastirežiimi abil.

Nad saavad jagada oma loomingut CS 1.6 allalaadimiskogukonnaga, et saada neilt tagasisidet või mängida seda suletud serveris ainult sõpradega.

Kuidas installida CS 1.6?

Esimene samm on mängu CS 1.6 allalaadimine Internetist, kuid on palju saite, mis sisaldavad versust. Protsessi esimene samm on mängufaili leidmine turvalisel veebisaidil.

Kui olete faili kätte saanud, keerake see kõigi failide ja kaustade ekstraktimiseks lahti. Selle käivitamiseks topeltklõpsake CS 1.6 allalaadimise installifaili. Valige soovitud kataloog, kuhu soovite mängufaile salvestada. Klõpsake nuppu Järgmine ja oodake mõnda aega faili täielikuks installimiseks. Lõpetage installimine ja topeltklõpsake mängu nautimise alustamiseks avakuval ikooni.

Teave CS 1.6 kohta

Kui CS 1.6 allalaadimine 2004. aastal välja anti, oli see counter-Strike’i nimevärskenduse lõplik nimemuutus. Kuid mida enamik inimesi ei mõista, on see, et tänane CS 1.6 on algsest väljalaskest väga erinev!

Mängitavuse:

Mängija saab sel perioodil lisada ka CT Shieldi . Asteek, Airstrip ja Inferno on saanud uue värvikihi. Vana kooli sorti mängijatel oli hea meel avastada laiekraanirežiim , mis muudaks mängimise veelgi nauditavamaks!

Uued fragid pommi (C4) keelamiseks / pommitamiseks CS 1.6-s erinesid algsest beetaversioonist ja see osa oli enamiku mängijate (sealhulgas minu!) jaoks lõbus serveripoolsete parandustega.

Cs 1.6 allalaadimine on samuti ümber kujundatud ja täiustatud uue lähtemootori abil. Selle tulemusena on paljud mängijad jäänud lojaalseks mängu versioonile 1.6, nii et me ei saa üle minna uusimale Counter-Strike: Allikale.

Arendus: Valve Corporation, Turtle Rock Studios. Kui Valve avaldas 16. jaanuaril 2003 beetaversioonina “CS 1.6” versiooniuuenduse, nimetasid nad seda “CS 1.6 beetaversiooniks”.