CS 1.6 Stiahnut Counter-Strike 1.6 Download Counter-Strike 1.6 Download / Play and Download CS 1.6 for Free

CS 1.6 Stiahnut

CS 1.6 Stiahnut

CS 1.6 Stiahnut

Pravdepodobne ste už počuli o stiahnutí CS 1.6, ak sa vám páči dobrý FPS a prišli ste sem, aby ste si stiahli CS 1.6. Mnoho moderných hier pre viacerých hráčov má podobný cieľ: eliminovať nepriateľské sily, ale nie také jedinečné ako CS.

Ak ste moderný hráč, pravdepodobne ste už hrali CS: Global Offensive (pretože v dnešnej dobe môžete získať hru na Steame zadarmo) – najnovšia verzia CStrike, ktorá vyšla v roku 2013, si veľmi rýchlo získala obrovskú popularitu.

CS 1.6 Prehľad

CS 1.6 CS 1.6 Stiahnut je strieľačka z pohľadu prvej osoby s rýchlou a akciou nabitou hrateľnosťou. Existuje niekoľko misií, ktoré treba absolvovať v rámci protiteroristických a teroristických režimov vrátane záchrany rukojemníkov a zneškodnenia bômb.

Zabíjanie nepriateľov získava peňažné bonusy a vyhrávanie kôl zarába viac hernej meny. Vziať život inému spoluhráčovi je trestné, ak člen tímu nespolupracuje so zvyškom tímu.

Pri sťahovaní CS 1.6 si hráči môžu vybrať z rôznych herných režimov, z ktorých každý má svoje výhody. Hodnotenie Glicko priraďuje hráčovi hodnotenie zručností, za ktoré hráči súťažia za a proti nim na rovnakej úrovni.

Súťažné režimy obsahujú priateľský oheň, zatiaľ čo režimy Deathmatch a Casual nie. V každom kole hráči zarábajú hernú menu podľa svojho výkonu. Túto menu môžu použiť na nákup silnejších zbraní v nasledujúcich kolách.

Z //csdownload.net si môžete stiahnuť CS 1.6 bez steamu. Sťahovanie CS 1.6 bez steamu je jednoduché. Stiahnutie herných súborov a ich inštalácia je všetko, čo musíte urobiť. Po inštalácii potom môžete hrať so svojimi priateľmi online.

CS 1.6 Stiahnuť bez steamu

Stiahnutie CS 1.6 je jednoduché, bezplatné a bezpečné s //csdownload.net. Niekoľko pôsobivých funkcií, vrátane červeného dizajnu, bolo zahrnutých do tejto verzie CS 1.6 CS 1.6 Stiahnut Non-Steam pre vaše potešenie.

Primárne rozdiely medzi týmto Counter-Strike a jeho predchodcom sú farebná schéma a pozadie. Medzi týmito dvoma hrami nie je žiadny rozdiel týkajúci sa hráčov, zbraní a textúr máp.

Preto hra osloví tých, ktorí sú unavení z CS 1.6 stiahnuť pôvodnú verziu, ale stále chcú klasickú hrateľnosť. Aby hra vyzerala čo najúžasnejšie, //csdownload.net kompletne prepracovala herné menu, aby vylepšila hrateľnosť.

Keď spustíte hru, hrá sa skvelá hudobná stopa. Môžem takmer zaručiť, že sa s touto hrou budete dobre baviť. Spustenie novej hry a výber požadovanej mapy je nevyhnutné, ak dávate prednosť zážitku pre jedného hráča.

Ak sa rozhodnete hrať online s hrou pre viacerých hráčov, budete sa môcť okamžite pripojiť výberom možnosti “nájsť servery” v prehliadači alebo kliknutím na “náhodný server”.

To je to, čo //csdownload.net poskytuje: skvelú, stabilnú, plne aktualizovanú a chránenú verziu sťahovania CS 1.6. CStrike ponúka viac ako 60 rôznych edícií, z ktorých každá ponúka prvotriedny zážitok pre každú potrebu.

Okrem toho sa každý mesiac vydávajú nové verzie, takže aj keď máte dostatok času na to, aby ste ich všetky vyskúšali, vráťte sa ešte raz. Najlepšie na tom je, že pri sťahovaní CS 1.6 bez steamu sa nemusíte obávať žiadneho vírusu.

CS 1.6 na stiahnutie – Wikipédia

 CS 1.6 bol vyvinutý a pôvodne vydaný spoločnosťou Valve v roku 1999 ako modifikácia série Half-Life. V komunite hráčov je tiež známy ako CS a Half-Life: Counter Strike. Je to prvá hra zo série Counterstrike, ktorá bola pre používateľov systému Windows k dispozícii do roku 2000. Vývojári tiež spustili rôzne remaky a verzie pôvodnej hry pre iné operačné systémy.

Predstavujeme zjednodušenú tabuľku požiadaviek na počítač pre hru Counter-Strike 1.6:

COUNTER STRIKE 1.6 Minimálne systémové požiadavky:

 • Centrálna procesorová jednotka – CPU: Procesor Intel Pentium 4 (3,0 GHz alebo lepší)
 • Taktovacia rýchlosť procesora: 1,7 GHz
 • Pamäť s náhodným prístupom – RAM: 512 MB
 • Operačný systém – OS: Windows 7 (32/64-bit)/Vista/XP
 • Počítačová grafická karta – VIDEO CARD: Grafická karta úrovne DirectX 8.1
 • PIXEL SHADER: 1.4
 • VERTEX SHADER: 1.4
 • ZVUKOVÁ KARTA: Áno
 • VOĽNÉ MIESTO NA DISKU: 4,6 GB
 • VYHRADENÁ VIDEO RAM: 64 MB

CS 1.6 hra Odporúčané systémové požiadavky:

 • Centrálna procesorová jednotka – CPU: procesor Pentium 4 (3,0 GHz alebo výkonnejší)
 • Taktovacia rýchlosť procesora: 3,0 GHz
 • Pamäť s náhodným prístupom – RAM: 1 GB
 • Operačný systém – OS: Windows 7 (32/64-bit)/Vista/XP
 • Počítačová grafická karta – VIDEO CARD: Grafická karta DirectX 9 úrovne
 • PIXEL SHADER: 2.0
 • VERTEX SHADER: 2.0
 • ZVUKOVÁ KARTA: Áno
 • VOĽNÉ MIESTO NA DISKU: 4,6 GB
 • VYHRADENÁ VIDEO RAM: 128 MB

 Ako stiahnuť a nainštalovať CS 1.6

Predpokladajme, že chcete hrať stiahnutie CS 1.6, ale bojíte sa ho stiahnuť z webových stránok tretích strán kvôli všetkým týmto vírusom a poškodeným súborom. Vedieť o potrebných požiadavkách hry je rozhodujúce, pretože tí, ktorí chcú strácať čas sťahovaním hry, ktorú ich počítač nedokáže spustiť. Je k dispozícii pre všetky staré a nové verzie operačného systému Windows.

Tento článok obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o sťahovaní CS 1.6 z dôveryhodného zdroja bez obáv z problémov so súkromím. Spolu s kompletným sprievodcom sťahovaním a inštaláciou sa tiež dozviete, prečo by ste si mali hru stiahnuť a hrať.

 Oplatí sa CS 1.6?

Najväčším dôvodom, prečo ju hráči stále hľadajú, je to, že ide o bezplatnú hru a nikde nemusíte minúť jediný cent. Podľa najnovších údajov o sťahovaní CS 1.6 ho každý deň hrá viac ako dvanásť tisíc hráčov.

Necíti sa to ako veľké číslo, ale pre hru, ktorá je stará takmer dve desaťročia, je to veľká vec. Hra je dosť rôznorodá, pokiaľ ide o herné režimy, pretože v kategórii pre viacerých hráčov máte defusing bomby, záchranu rukojemníkov a VIP atentáty.

Pre tých, ktorí sú fanúšikmi starých hier, je CS 1.6 splneným snom, pretože ide o skutočnú kombináciu moderných strelných zbraní s retro vzhľadom. Je to jednoduchá hra a hráči v dnešnej dobe milujú jednoduchosť viac ako čokoľvek iné. Sťahovanie CS je jednoduché, ale zároveň príjemné, pretože zakaždým, keď sa prihlásite, čaká vás nová výzva.

Môžete sa pripojiť k serverom a hrať sa s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi alebo vytvoriť server a posielať pozvánky priateľom, aby si ich pridali na server a bojovali s nimi bok po boku. V hre sú k dispozícii rôzne staré a nové mapy, vrátane Nuke, Train , Inferno atď., Zatiaľ čo vývojári majú možnosť vytvárať svoje mapy pomocou režim izolovaného priestoru.

Môžu zdieľať svoj výtvor s komunitou sťahovania CS 1,6, aby od nich získali recenzie, alebo si ho zahrali na uzavretom serveri iba s priateľmi.

 Ako nainštalovať CS 1.6?

Prvým krokom je stiahnutie hry CS 1.6 z internetu, ale existuje veľa webových stránok, ktoré obsahujú proti. Prvým krokom v procese je nájdenie súboru hry na zabezpečenej webovej stránke na internete.

Povlastnom načítaní súboru ho rozbaľte, aby ste extrahovali všetky súbory a priečinky. Dvojitým kliknutím na inštalačný súbor CS 1.6 ho spustíte. Vyberte požadovaný adresár, do ktorého chcete uložiť herné súbory. Kliknite na tlačidlo Ďalej a chvíľu počkajte, kým sa súbor úplne nainštaluje. Dokončite inštaláciu a dvojitým kliknutím na ikonu na domovskej obrazovke si hru začnete užívať.

Informácie o cs 1.6

Keď bolo v roku 2004 vydané stiahnutie CS 1.6, bola to konečná zmena názvu pre aktualizáciu názvov Counter-Strike. Čo si však väčšina ľudí neuvedomuje, je, že dnešný CS 1.6 sa veľmi líši od pôvodného vydania!

Hrateľnosť:

Hráč môže v tomto období pridať aj CT Shield (riot shield). Azték , Airstrip a Inferno dostali čerstvý náter. Hráči starej školy boli potešení, keď objavili širokouhlý režim, vďaka ktorému bolo hranie ešte príjemnejšie!

Nové fragy na defláciu/bombardovanie Bomby ( C4) v CS 1.6 sa líšili od pôvodnej beta verzie a táto časť bola zábavná pre väčšinu hráčov (vrátane mňa!) s opravami na strane servera.

Pôvodný CS 1.6 Stiahnut bol tiež prepracovaný a vylepšený pomocou nového zdrojového nástroja. Výsledkom bolo, že mnoho hráčov zostalo verných verzii hry 1.6, takže nemôžeme prejsť na novší Counter-Strike: Source.

Vývoj: Valve Corporation, Turtle Rock Studios. Keď spoločnosť Valve pôvodne vydala aktualizáciu “CS 1.6″ ako beta verziu 16. januára 2003, nazvala ju ” CS 1.6 Beta”.